BURSA 7.BEBE VE ÇOCUK HAZIR GİYİM FUARI

10-14 Ocak 2017 BURSA BEBE, ÇOCUK HAZIR GİYİM ve ÇOCUK İHTİYAÇLARI FUARI DÜZENLENECEKTİR.

14 – 17 HAZİRAN 2012 TARİHLERİ ARASI

14-17 Haziran Bursa Bebe-Çocuk Hazır Giyim Fuarı

                                                         STİLİSTLİK VE MODA TASARIM KURSU İÇİN TIKLAYINIZ>>>

BEBE VE ÇOCUK HAZIR GİYİM SEKTÖRÜ HAZİRAN AYINDA BURSA’DA BULUŞUYOR!…

Kuruluşumuz TÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, BEKSİAD Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği ile, KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası destekleri alınarak hazırlanan Bursa da yedincisi düzenlenecek olan  Bebe ve Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı, 14 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Bebe ve çocuk hazır giyim sektöründeki üretici ve ihracatçı lider firmalar ile alıcıları buluşturan, geçtiğimiz sene 7 ülkeden 110 firmanın katılımıyla hazırlanan Fuar, yurtiçi ve yurtdışından toplam 19.782 kişi tarafından ziyaret edildi.

Bursa şehri, bebe ve çocuk hazır giyim sektöründe ülkemizin istihdam yükünü kaldıran en önemli merkezlerden birisidir. Küçük üreticiden seri üretim yapan büyük tesislere kadar birçok firmanın faaliyet gösterdiği şehir, bu alanda Türkiye’deki üretimin % 70’ini yapmakta, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile hızlı bir şekilde markalaşarak dünya pazarında da önemli bir paya sahip olmaktadır. Sektörün üssü konumuna gelen Bursa’da yedi yıldır başarı ile düzenlenerek geleneksel hale gelen fuar, hazır giyimden oyuncağa, mobilyadan çocuk araç gereçlerine, gıdadan eğitime kadar birçok sektörden lider üretici firmaları bünyesinde buluşturmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından sektörün lider firmalarının katılımıyla hazırlanan Fuarda, 0 – 16 yaş arası bebe ve çocuk hazır giyim kış modasının en son trendleri sergilenecek, dört gün boyunca katılımcı firmalar ile alıcıların buluşturulmasıyla oluşacak sinerji; iş bağlantılarının kurulmasına, siparişlerin verilmesine, iç piyasa satışlarının büyütülmesine ve dış piyasada bağlantıların güçlendirilerek sektörün ihracat gelirlerini arttırmasına olanak sağlayacaktır.

Düzenlendiği her yıl, bir önceki yıla oranla gerek katılımcı sayısı gerekse nitelikli ziyaretçi sayısında artış Fuarın büyüdüğünü ve sektöre hizmetini gözler önüne sermektedir. Bebe ve çocuk hazır giyim sektöründeki kalitenin uluslararası platforma taşınmasında büyük bir rol oynayan Fuar, Tüyap yurtdışı ofisleri – Bulgaristan, Gürcistan, İran, Makedonya, Rusya ve Suriye – kanalıyla, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) desteği ile yapılan tanıtımlarla yurtdışından Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Gürcistan, İran, KKTC, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Sudan, Tunus, Ukrayna ve Yunanistan’dan davetli alım heyetlerine, yurtiçinden ise sektörün geliştiği başta Marmara olmak üzere, Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz Bölgelerinden gelecek profesyonellere ev sahipliği yapacaktır. Fuar süresince katılımcı firmalar tarafından düzenlenecek etkinlikler ziyaretçilere görsel bir şov yaşatacaktır.

Bursa 7. Bebe ve Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı’nın kapsamında; BEBE VE ÇOCUK HAZIR GİYİM; battaniye, bebe dış giyim, bornoz setleri, port bebe setleri, pantolon, badi, jile, sweat shirt, etek, hırka, tulum, mont, kaban, yağmurluk, gömlek, eşofman takımları, kumaş çeşitleri, çorap çeşitleri, dikiş ipliği, kurdele, fermuar, lastik, dantel, düğme, etiket, askı, pul, boncuk, nakış makineleri, konfeksiyon makineleri, dikiş makineleri, konfeksiyon yan sanayi, konfeksiyon aksesuarları ve ilgili yayınlar, ÇOCUK İHTİYAÇLARI; bebek bakım ürünleri, eğitim ve öğretim gereçleri, hamile giyim ve aksesuarları, sağlık gereçleri, bebek taşıma aksesuarları, mobilya dekorasyon, oyuncak, bebek çocuk oyun alanı gereçleri, kırtasiye gereçleri, anne bakım ürün ve hizmetleri, biberon – emzik gibi gereçler, bebek bezi, hijyenik ürünler, kozmetik, gıda ve şekerli mamuller, bebek ve çocuk güvenliği, sağlık kuruluşları, anaokulu, danışmanlık ve psikolojik hizmet merkezleri, organizasyon firmaları, sigorta, bankalar, ilgili yayınlar ve kulüpler yer almaktadır.

Fuarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için www.bursabebek.com, www.bursacocuk.com ve www.tuyap.com.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Fuarımız; 14 – 16 Haziran 2012 tarihleri arasında 11.00 – 20.00 saatleri arasında, 17 Haziran 2012 tarihinde ise 11.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Bir Cevap Yazın